Ford Trucks tutvustab F-LINE sarja

Ford Trucks F-Line

Ford Trucks tutvustab F-LINE sarja, uut seeriat, mis pakub mugavat sõidukogemust oma uue disaini, ühenduvustehnoloogia ja arenenud ohutusfunktsioonidega.

Kolmes segmendis – maanteetranspordi veokid, ehitusveokid ja puksiirveokid – loodud modernse disainiga uus sari pakub klientidele efektiivsust ja maksimaalset tööaega ühendatud sõidukitehnoloogia ning kõrge jõudlusega.

Ford Trucks, raskeveokite tööstuse globaalne bränd, esitles oma uut F-LINE sarja Antalyas, Türgis toimunud lansseerimisüritusel. Ford Trucks’i poolt disainitud ja arendatud F-LINE sari köidab tähelepanu oma ühendatud sõidukitehnoloogiate, arenenud ohutusfunktsioonide ning mugavuse ja modernse disainiga.

‘Koorma jagamise’ visioonist inspireerituna disainis Ford Trucks F-LINE sarja, analüüsides turunõudlust ja klientide vajadusi. Keskendudes efektiivsusele, rahulolule ja usaldusväärsusele igal kliendikogemuse tasemel, võimaldab sari ettevõttel teenindada laiemat klientuurispektrit raskeveokite tööstuses oma innovatiivsuse ja mitmekülgsusega.

Uus valik sisaldab kolme segmenti: maanteetranspordi veokid, ehitusveokid ja puksiirveokid, igaüks kõrge jõudlusega.

Duman: “Ford Trucks’ina jätkame oma klientidele jõudluse ja uue põlvkonna tehnoloogiate pakkumist”

Emrah Duman, Ford Trucks’i juht, rõhutas, et nad pakuvad innovatsioone oma toodete ja teenustega, visiooniga ‘luua väärtust kõige efektiivsemate transpordilahendustega’.

Duman sõnas: “Meie edu Türgis ja kõigil teistel rahvusvahelistel turgudel kasvab aasta-aastalt. Me jätkame oma brändi edendamist uuendustega meie tooteportfellis ja pakutavates tehnoloogiates. Uue F-LINE sarjaga, mis loodi vastusena tarbijate tagasisidele, pakume innovatsioone, mis suurendavad nii mugavust kui ka sõiduki jõudlust. Pakume oma klientidele mugavamat sõidukogemust ühendatud sõidukitehnoloogia ja täiustatud ohutustehnoloogiatega. Ford Trucks’ina jätkame efektiivsuse loomist ja pakume jõudlust ning tipptehnoloogiaid oma klientidele.”

Disain, mis on inspireeritud F-MAXist

F-LINE seeria kabiini ja välisdisaini, mis on inspireeritud F-MAXist, arendati, et parandada ergonoomikat, mugavust ja efektiivsust.

Sisemine disain rõhutab optimaalset mugavust ja kvaliteeti, samal ajal kui välisdisain pakub stiilset, dünaamilist ja silmapaistvat välimust. 9-tolline multimeediaekraan, mis võimaldab juhtidel hallata paljusid funktsioone sõiduki sees, uuendatud istmematerjalid, uus rool ja juhtnupud suurendavad sõidumugavust. Uuendatud grill, põrkeraud, esituled, poritiivad, uksed ja peegliliistud ühendavad võimu ja stiili, parandades samal ajal ergonoomikat, muutes sõidukisse sisenemise ja sealt väljumise uuendatud disainiga lihtsamaks.

Ohutu sõit viimaste tehnoloogiate abil

F-LINE seeria esindab ka kõrgeimat sõidurõõmu, olles varustatud ohutustehnoloogiatega.

Pimenurga informatsioonisüsteem, tagurduskaamera, liiklusmärkide tuvastamise süsteem, rehvirõhu jälgimise süsteem, hädaolukorra peatussignaal ja alkoholiluku ettevalmistus tagavad ohutu reisi igal teel.

Kokkupõrkeabi jalakäija tuvastusega, intelligentne kohanduv kiirushoidik Stop & Go funktsiooniga, automaatne kaugtulede abiline ning raja hoidmise hoiatussüsteem pakuvad juhtidele turvalisemat ja nauditavamat sõidukogemust.

Ford Trucks on pühendunud tagama, et selle tooteportfell koosneks 2040. aastaks täielikult nullheitega sõidukitest. Selle eesmärgi saavutamiseks järgib ettevõte transformatsiooni tegevuskava, mille ta käivitas nullheite, ühendatud ja autonoomsete tehnoloogiatega raskeveokites nime all ‘Generation F’.

Uus piiratud väljaande versioon ITOY auhinna võitnud F-MAXist: F-MAX Select

Ford Trucks tutvustas Antalyas ka F-MAX Select mudelit, uut ja piiratud versiooni ‘2019 Aasta Rahvusvaheline Veok (ITOY)’ auhinna võitnud F-MAXist, mida toodetakse ainult 400 ühikut. F-MAX Select tõstab sõidukogemuse ainulaadsele tasemele, ühendades rikastatud disaini üksikasjad arenenud tehnoloogia ja mugavusega.