ConnecTruck

ConnecTruck on nutikas süsteem, mis teeb autoparkide omanike ja juhtide elu lihtsamaks. Täpsemalt on see ühendatud tehnoloogiad integreerituna  teie veokisse. Uus F-MAX on varustatud ConnecTruck süsteemiga. ConnecTruck’i sisseehitatud SIM-kaart annab teile kohese juurdepääsu kõigile andmetele, mida vajate oma uue F-MAX kohta, isegi kui olete tuhandeid miile eemal. Saate kontrollida sõiduki kütuse andmeid ja jõudlusandmeid millal iganes soovite.

MaxCruise

MaxCruise on teie sõiduki nö. kolmas silm. See võimaldab teil kontrollida marsruuti ette. Selle topograafilise kaardi tugi analüüsib teie marsruudi teeolusid. See kasutab neid andmeid, et määrata teie sõidukile ideaalne kiirus ja pöörded, optimeerides ohutust ja võimaldades teil olla kuni 4% ökonoomsem.

Üle õhu uuendused

Üle õhu tarkvarauuendus võimaldab teil jälgida oma sõiduki jõudlust reaalajas ja teha vajadusel täiustusi. Säästes teid tüütust kohustusest minna tarkvarauuenduste jaoks teeninduskeskusesse, aitab ConnecTruck’i keskselt uuendatav tarkvarafunktsioon teil jõudluse parandused kiiresti rakendada.

 

Pilvetehnoloogia

Pilvarvutustehnoloogia salvestab turvaliselt kõik andmed, mis on kogutud F-MAXi erinevate andurite kaudu. Kasutades nutikaid algoritme analüüsivad Ford Otosani insenerid neid andmeid, et pakkuda kohandatud jõudluse tõstmiseks lahendusi. Lisaks analüüsitakse neid andmeid enne teie külastust teeninduskeskusesse. See tagab aja kokkuhoiu teeninduskeskuse külastamisel ja aitab kiiresti taas teele asuda.

Üle õhu diagnostika

Transpordiäris on aeg raha. ConnecTruck säästab teie aega, võimaldades kaugjuurdepääsu teie sõidukile, kui on ilmnenud ootamatud rikked või mõjutavad muud faktorid  jõudlust muul viisil negatiivselt. ConnecTruck teostab rikke diagnoosi, teavitab teid ja broneerib teie jaoks kohtumise volitatud teeninduskeskuses. Vajalikud ettevalmistused tehakse enne teie külastust teeninduskeskusesse, säästes teie aega ja raha.

Veookipargi haldussüsteemide integratsioon

Pole vajadust täiendavateks seadmeteks ega aktiveerimiseks – haldusüsteem on F-MAX standarvustuses ja teil on pidev ligipääs sõidukiandmetele.

Juhiabisüsteemid ja sõidu hindamise tehnoloogiad

Isegi parimad juhid vajavad teel abi ja F-MAX on alati ülesannete kõrgusel! Juhiabisüsteem analüüsib sõiduoskusi, annab nõuandeid soorituse, efektiivsuse parandamiseks ja muudab teie sõidu lihtsamaks. Lisaks hindab süsteem selliseid näitajaid nagu ühtlane liikumine, pidurdamine, kiirendamine ja ettenägelikkus, luues iga näitaja kohta sooritushinded.

 

My Ford Trucks mobiilirakendus

Ford Trucks’i suurim veok, F-MAX, mahub teie taskusse! My Ford Trucks mobiilirakendus tähendab, et kogu teie sõiduki andmed on kogu aeg teie käeulatuses. Rakendus võimaldab teil pääseda ligi sõiduki ja hooldusandmetele, tuvastada mis tahes teie sõidukite asukohta ja pakub teile kaugdiagnostika infot. My Ford Trucks rakendusest saate ühe klõpsuga kaugjuhtida uksi, aknaid, meeleoluvalgustust, lähitulesid, neljatule vilkurit ja päikesesirmi.

ConnecTruck rahvusvaheline veebiportaal

ConnecTrucki rahvusvaheline veebiportaal võimaldab teil kontrollida oma sõidukite üle 30 erineva parameetri ühel ekraanil. Saate teha laadida andmed Excelisse ja joonistada erinevaid graafikuid, kontrollida oma sõidukite asukoha ajalugu ning olla teavitatud rikkumistest. Tänu Ford Trucks’i nutikatele algoritmidele ja masinõppe süsteemile olete teavitatud enne mis tahes rikke ilmnemist teie sõidukil ja nautida maksimaalset tööaega. Need ennustavad diagnostikaomadused on kättesaadavad veebiportaalis, sõiduki seisukorra ekraanidelt.