Maantee- seeria

Fordi inseneride poolt disainitud ja kogu maailmas eelistatud Ford Trucksi seeria kasumlikkus mõjutab koheselt teie tegevuskulusid. Ford Trucksiga püsite alati ees. Nüüd on aeg lähemalt vaadata…

Mitu salongi valikut

Pikal teel elate oma veoauto sees. Magamiskoha, päevakabiini, kõrge ja madala katusevalikuga Ford Trucksi ergonoomilised kabiinid on loodud vastama erinevatele vajadustele, pakkudes samal ajal tingimusteta mugavust teel.

ZF automaatikaga käigukast

Ennustades järgmist mäkke või kurvi enne, kui seda teete, valib see kõigi tingimuste jaoks ideaalse käigu. Režiimide vahetamine vastavalt teie vajadustele võimaldab teil oma veokit juhtida kõikjal, kus te ka poleks.

9-käiguline Eaton käigukast

9-käiguline Eatoni manuaalkäigukast loodi spetsiaalselt Ford Trucksi jaoks, et parandada töökindlust, sõiduki jõudlust, energiatõhusust ja kasutusiga. Kõigi edasikäikude sünkroniseerimise ja 1400 Nm pöördemomendiga Eatoni käigukast saab hõlpsasti hakkama kõigi teie vajadustega, olenemata teie koormusest.

Valikuline hüdrauliline aeglusti

Hüdrauliline aeglusti tagab tõhusa pidurdamise ja turvalise sõidu säilitamise isegi mägistel aladel ja sõidukil on koormatud. Lisapidurina töötav hüdrauliline aeglusti lülitub vajadusel sisse ja pikendab sõidupidurite kasutusiga.

Tagumine õhkvedrustus

Sõidumugavus nagu ükski teine. Tagumine õhkvedrustus tagab mugavuse pikkadel sõitudel, võimaldades teil ohutult kanda ka kõige õrnemaid koormaid.

Elektriveok