F-MAX L

Rohkem kokkuhoidu, rohkem mugavust

Rohkem kokkuhoidu, rohkem mugavust

F-MAX L-i laiendatud 1350-liitrise kütusepaagiga saate minna kaugemale. Pikematel reisidel tankige kütust riikides, kus kütusekulud on madalamad, ja säästke rohkem tuhandeid kilomeetreid läbivatel marsruutidel. F-MAX L-i laiendatud kütusepaagiga saate sõita kaugemale kui kunagi varem ilma peatumata. Sõita üle 5000 kilomeetri ühe paagiga.

Säästud igal reisil...

Pikamaarehvid võivad vähendada kütusekulu kuni 4%, mis tähendab, et iga läbitud kilomeetriga säästate veelgi rohkem. Vähendage kütusekulu kuni 5% võrra F-MAXi Eco Plus režiimiga.

Turvaline ja mugav sõit.

Nautige turvalisemat ja mugavamat sõitu tänu F-MAXi suuremale teljevahele ning paremale juhitavusele ja stabiilsusele. Säästke veelgi rohkem kütust, kui lülitate Kick Down funktsiooni välja. Kuna ühes sõidukis on saadaval kaks mootori võimsust, saate veelgi rohkem säästa, kohandades mootori võimsust vastavalt koormusele ja teeoludele. Liigu edasi, olenemata sellest, kui keeruline on teekond, tänu kolmeastmelisele Max Cruise-funktsioonile. Geograafiline tugi reguleerib kiirust automaatselt, et optimeerida kütusekulu vastavalt konkreetsetele teeoludele.

Ärge kartke nõlvu...

Funktsioon Eco Roll lülitab teie sõiduki allamägedes automaatselt tühikäigule, mis suurendab kütusesäästlikkust. Lülitage võimsusrežiim välja, et lülitada käike madalatel kiirustel. 85 km/h kiirusepiirangu funktsioon tagab, et säästate isegi kiiruse reguleerimisel. 5-minutiline automaatne väljalülitus tähendab, et kütus ei lähe tühikäigul raisku.