Ford Trucks F-Line

F-LINE, on Ford Trucks uus mudeliseeria, mis pakub parimat sõidukogemust oma uue disaini, ühenduvustehnoloogia ja edasi arendatud turvalisusega.

Kaasaegse disainiga loodud uus mudeli põlvkond on kolmes segmendis: maantee-seeria, ehitus-seeria ja kompaktsed sadulveokid, mis pakuvad klientidele sõidu efektiivsust ja maksimaalset tööaega ühendatud sõidukitehnoloogia ning kõrge jõudlusega. Valikus on erinevat tüüpi kabiinid – päeva-/magamiskabiinid, madal/kõrge kabiini katus ning erineva pikkusega teljevahe valikud.

F-LINE seeria veokitele pakutavad telje konfiguratsioonid on sadulveokitel: 4×2, 6×4 ja maanteeveokitel: 4×2, 6×2, 8×2, 6×4 ning ehitus-seerial veokitel 4×2, 6×2, 6×4, 8×2.

Uue valiku jõuallikateks on mitmekesise väljundvõimsusega Fordi enda 9,0 & 12,7-liitrised Ecotorq Euro 6E diiselmootorid, pakkudes vastavalt 330 kuni 480 hobujõudu, ühendatuna kas 9-käigulise Eaton manuaalkäigukasti või ZF- automaatkäigukastiga 9-liitrise mootori jaoks või Ford Trucksi poolt välja töötatud uus 16-käiguline Ecotorq automaatkäigukast 12,7-liitrise mootori jaoks.

ConnecTruck -teenuse kaudu, mida pakutakse ka F-LINE sarjas, saavad Kliendid ühenduvuse oma sõidukitega igal ajal kas arvuti või siis oma mobiiltelefoni kaudu. See võimaldab teenuse kasutajal näha lisaks veoki asukohale ka reaalajas kajastuvad sõiduki tehnilisi andmeid kui ka eelnevaid sõidukikasutuse andmed.

Sisemine disain rõhutab optimaalset mugavust ja kvaliteeti, samal ajal kui väline disain pakub stiilset ja dünaamilist välimust. Uus 9-tolline multimeediaekraan võimaldab juhtidel teha valiku erinevate funktsioonide vahel. Uuendatud on nii istmematerjalid kui ka multifunktsionaalne rool, millel asetsevad juhtnupud  käepärased.

F-LINE sarja sõidumugavust toetavad kaasaegsed turvatehnoloogiad. Pimenurga informatsioonisüsteem, tagurduskaamera, liiklusmärgi tuvastussüsteem, rehvirõhu jälgimise süsteem, hädapidurduse helisignaal ja alkoholilukk tagavad turvalise sõidu igal teel. Lisaks veel kokkupõrke abi jalakäija tuvastusega, intelligentne kohanduv kiirushoidik “Stop & Go” funktsiooniga, tulede automaatne lülitus ja sõidurajal püsimise abisüsteem pakuvad juhtidele turvalisemat ja nauditavamat sõidukogemust.